درمان کک و مک و جوش با لیزر

خدمات زیبایی فن باز
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

طراحی سایت
کک و مک به صورت دانه‌های ریز و درشت قهوه‌ای رنگ روی پوست افراد ظاهر می‌شود که بیشتر نواحی روی بینی و گونه‌ها را درگیر می‌کند. ممکن است به کمک لیزر بتوان از شر دانه‌های قهوه‌ای تیره روی پوست خلاص شد.

کک و مک یا لکه قهوه‌ای عبارت است از یک خال یا لکه تیره رنگ که بر روی پوست به وجود می‌آید و بیشتر در پوست صورت، سینه، جلوی بازوها و پشت دست‌ها دیده می‌شود.کک و مک به صورت لکه‌های کوچک قهوه‌ای رنگ یا برنزه‌ای است که در افراد دارای پوست روشن و موی بلوند یا قرمز و چشم‌های آبی، سبز یا خاکستری به وجود می‌آید.

این لکه‌ها معمولاً در اوایل عمر هر فرد بر روي پوست او ظاهر مي‌شوند و معمولاً تعداد آن‌ها در ماه‌های تابستان زیاد می‌شود و در زمستان به خودي خود محو می‌شوند.

 

کک و مک یک عارضه پوستی است که به صورت ژنتیکی به افراد منتقل می‌شود و بدون هیچ‌گونه درد و عارضه جانبی است.

 

کک و مک به صورت دانه‌های ریز و درشت قهوه‌ای رنگ روی پوست افراد ظاهر می‌شود که بیشتر نواحی روی بینی و گونه‌ها را درگیر می‌کند و به صورت پراکنده در ناحیه پیشانی و چانه نیز دیده می‌شود.

 

ممکن است بعضی به صورت موقت به کمک لیزر بتواند از شر دانه‌های قهوه‌ای تیره روی پوست خلاص شود اما این امر دائمی نیست و با قرار گرفتن در معرض نور آفتاب تشدید می‌شود.

 

کک و مک, درمان کک و مک با لیزردرمان کک و مک با لیزر

 

معایب رفع کک و مک با لیزر

روش لیزر برای درمان کک و مک، از معایب و محدودیت‌هایی هم برخوردار است. در برخی موارد این عمل، امکان پوسته پوسته شدن یا ایجاد خون‌مردگی وجود دارد، هر چند که این علائم خیلی به ندرت باعث ایجاد ناراحتی برای بیمار می‌شود.

 

بعضی از افراد بیان کرده‌اند که در اولین روز بعد از عمل رفع کک و مک با لیزر، پوست آنها خیلی حساس شده و احساس سوختن از آفتاب را داشته‌اند. با این حال باید دانست که این حالت معمولاً به مدت کوتاهی باقی می‌ماند و بعد از زمان کوتاهی به خودی خود برطرف می‌شود. پزشکان متخصص ما در کلینیک امامی با داشتن سال‌ها تجربه می‌توانند معایب این عمل را به صفر برسانند.

 

کک و مک, درمان کک و مک با لیزرلیزر کک و مک

 

میزان اثر لیزر صورت برای لک

از نظر میزان تاثیر لیزر صورت برای لک لازم است تا چند نکته را در نظر بگیرید، شما می خواهید بهترین نتیجه را در زمان کمتر و با هزینه بیشتر و در مدت طولانی بهبود به دست بیاورید دانستن این نکات برایتان ضروری است.

 

از نظر پزشکی تحقیقاتی که برای لیزر در از بین بردن لک صورت انجام شده نشان می دهد این نوع درمان می تواند لک ها و آکنه های صورت را از بین ببرد ولیکن در مورد برخی افراد لازم است تا در کنار آن از دیگر درمانهای پوستی مانند کرم ها و غیره استفاده شود تا جواب صد درصدی و مورد نیاز شما را بدهد.

 

میزان تاثیرات برای هر فرد نسبت به استایل زندگی، رفتار محتاطانه ای که پس از لیزر انجام می دهد و همینطور پوست و شرایط بدنی متفاوت است بنابراین اگر دوست شما در چند جلسه کمتر یا بیشتر پاسخ مناسب را دریافت کرد نباید نسبت به آن مقایسه کنید، در اصل راهی برای دریافت نتیجه در چنین مقایسه ای نیست.

 

برای اینکه یک نتیجه خوب و موثر از کارتان بگیرید احتمالا به بیشتر از یک جلسه احتیاج خواهید داشت، بنابراین صبور باشید و آنچه که برای بهبود شرایط خودتان لازم است به طور کامل انجام دهید تا با یک نتیجه رضایت بخش به هدفتان برسید.

 

درست است که لیزر یک راه سریعتر است ولی بازهم برای دیدن نتیجه کامل آن زمان لازم است، تحقیقاتی که در زمینه لیزر صورت برای لک انجام می شود نشان می دهد افرادی که تحت درمان نور فتوداینامیک قرار گرفته اند بعد از گذشت ۴ هفته تقریبا ۵۰ درصد و نیز در مرحله بعدی پس از ۱۲ هفته پس از آخرین درمان تقریبا ۷۲ درصد از لک ها و کک و مک هایشان از بین رفته است.

ادمین اینستاگرام
سیگنال رایگان ارزهای دیجیتال
افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید