مدل مو جدید پاییز و زمستان 2018 – 2019 کوپ باب

خدمات زیبایی فن باز
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

طراحی سایت

از مهمترین ترند‌های هرسال که توجه خیلی ها را به خودش جلب میکند و مخاطب خیلی زیادی دارد ،مدل کوتاهی و کوپی است که مُد میشود. البته که خیلی ها ریسک پذیر نیستند یا ترجیح میدهند مدل موهایشان را خودشان تعیین کنند و نه ترند‌های روز. اما امسال کوپ و مدل مو مدیوم و مدل باب مد شده است.

مورد مدل آرایش و مو تکنیک‌ها ممکنه عوض بشه ولی چرخه وجود داره و هرچیزی که از مد افتاده دوباره مد میشه. مثل پاییز امسال که موها به سبک ۱۹۹۰ مد شدن دوباره یعنی حدوداً ۳۰ سال پیش که همه‌چیز خیلی قشنگ‌تر بود.  مدل موی باب از آن مدلایی است که یا هر سال ترند میشود و یا یکسال درمیان.

مدل مو جدید باب پاییز و زمستان 2018 مدل مو کوتاه دخترانه

سبکی که پشت مو کوتاه‌تر از جلو هست و قدش را خودتان تعیین میکنید. امسال پاییز هم مدل مو باب دوباره مد شده است ولی با قد تا چانه ،یعنی کوتاه یا تقریبا مدیوم. مدل باب با کمی دستکاری به اکثر فرم صورت‌ها میاید.

مدل مو باب به چه کسانی میاید؟

_ اگر صورت مربعی دارید موهایتان را باب نامتقارن کوتاه کنید ،یک طرف بلند‌تر از طرف دیگر.
_اگر صورت کشیده یا قلبی با چانه تیز دارید موهایتان را یکدست بزنید.
_برای صورت گرد و بیضی مدل باب ساده با پشت کوتاه‌تر و جلوی بلندتر مناسب است.
_ اما حواستان به موهای فرفریتان نیز باشد که اگر یکدست کوپ کنید باید دائم سشوار و شانه یا اتو مو دستتان باشد.

مدل مو جدید باب پاییز و زمستان 2018 مدل مو کوتاه دخترانه
اگر دقت کرده باشید بخصوص در چند ساله اخیر مُد عقب گرد داشته است و چیزهایی دوباره روی بورس هستند که قدیم نیز مد بوده اند. برای همین هم اگر کُمُدتان جا دارد اگر میبینید لباس‌هایی دارید که برای خیلی وقت پیش هستند ، بیرون نندازیدشان و نگهشان دارید که دوباره بعد ۱۰- ۱۵ سال مد میشوند. نگران کوتاه کردن موهایتان نیز نباشید ،موی کوتاه ولی سالم خیلی بهتر از موهای بلند ولی ناسالم است. مدل مو باب بسیار شیک و زیباست.

مدل مو جدید باب پاییز و زمستان 2018 مدل مو کوتاه دخترانه

ادمین اینستاگرام
سیگنال رایگان ارزهای دیجیتال
افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید