مدل موی فارا

تنوع مدل موی زنانه بسیار زیاد می باشد. یکی از انواع مدل مو که در آن فقط کمی از قد آن کوتاه می شود. مدل موی فارا می باشد. در ادامه نکاتی در مورد نحوه کوتاهی این مدل مو را برای شما قرار داده ایم. تا پایان با مشاهده عکس های مدل مو فارا همراه ما باشید.

قبل از اجرای کوتاهی مدل موی فارا ابتدا باید مدل موپ کلوش را اجرا کنید. زیرا در این مدل مو کادر بسته شده و کار آرایشگر آسان تر می شود. در مرحله اول موها را به اندازه کافی مرطوب کرده و به سمت پایین شانه کنید. مو را به چهار قسمت تقسیم نموده و لایه های اطراف سر را به وسیله کلیپس محکم نمایید. در اول کار به اندازه دلخواه مشتری مو را مماس با پوست بدن کوتاه می کنید و در آخر بر روی مو پیتازهای زیگزاگ ایجاد می کنید تا مو به صورت لایه لایه در آید و پر پشت تر دیده شود.

این مدل مو از آنجا که باعث می شود موها لایه لایه و جذاب شود همانند مدل موی لیر می باشد. این مدل مو اغلب به افرادی با موهای کم پشت و نازک توصیه می گردد. زیرا این نوع کوتاهی باعث می شود موهایتان پر پشت تر دیده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا