مدل مو کوتاه برای صورت لاغر

خدمات زیبایی فن باز
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

طراحی سایت
مدل موی صورت‌های لاغر و کشیده با مدل موی صورت‌های گرد تفاوت‌هایی دارد. آرایشگران بیشتر برای این مدل صورت‌ها کوتاهی‌هایی را انتخاب می‌کنند که از قسمت گوش کمی پایین‌تر باشد و یا اینکه کمی پایین‌تر از چانه مو کوتاه شود. در هر دو حالت کشیدگی صورت کم می‌شود.

دقت داشته باشید که مو‌های خیلی لخت شده برای صورت‌های لاغر مناسب نیست چرا که لاغری و بی حالی این صورت‌ها را افزایش می‌دهد.

مدل موی کوتاه برای صورت های لاغر

مدل مو، روی جذابیت چهره خانم‌ها بسیاراثر گذار است بنابراین بهتر است خانم‌ها مدل موی خود را بر اساس ویژگی‌های ظاهری شان انتخاب نمایند. این روز‌ها با گرم شدن هوا مدل موی کوتاه طرفداران زیادی در بین خانم‌ها دارد. اگر صورتتان لاغر و دراز است باید در هنگام انتخاب مدل موی خود حساسیت لازم را به خرج دهید و نکاتی را که در این مطلب برایتان آورده ایم را لحاظ نمایید.

مدل موی کوتاه برای صورت های لاغر

بهترین مدل موی کوتاه برای صورت لاغر

افرادی که دارای صورت لاغر و کشیده هستند باید مدل موی کوتاهی را انتخاب نمایند که تا بلندی مویشان زیر چانه و یا زیر گوش باشد، این مدل مو سبب می‌شود از بلندی و کشیدگی صورت کاسته شود و صورت پرتر به نظر برسد. اگر صورتی کشیده دارید بهتر ات مو‌هایی کاملا لخت نداشته باشید، کمی به موی‌های خود حجم داده تا صورت شما بیش از پیش کشیده نباشد.

مدل موی کوتاه برای صورت های لاغر

بهترین مدل مو کوتاه برای صورت‌های مستطیل

بهترین مدل موی کوتاه برای افرادی که صورت مستطیلی دارند، مدل مویی است که صورت آن‌ها را کوتاهتر و تپل ترنشان دهد. اگر دارای صورت مستطیلی شکل هستید، همیشه موهایتان را کوتاه نگه دارید، اما قد موهایتان نباید هم سطح چانه باشد، زیرا کشیدگی صورت شما مشخص‌تر می‌شود.

بهترین مدل مو برای اگر صورت کشیده همراه با پیشانی بلند

بهترین مدل‌ها برای کسانی که صورت کشیده همراه با پیشانی بلند دارند، مدل موی چتری دار است. اگر دارای این مدل از صورت هستید مو‌های جلویی شما باید چتری باشد تا موی شما بر روی پیشانی بریزد و پیشانی شما را کوتاه‌تر نشان دهد. قد مو‌های چتری نیز باید بین مژه‌ها و ابرو‌ها باشد تا صورت چاق و پهن‌تر به نظر برسد.

بهترین مدل موی کوتاه برای صورت بیضی‌ها

اگر صورتتان بیضی است، شما دستتان در انتخاب هر مدلی که دوست دارید کاملا باز است، زیرا هر مدل موی کوتاهی برای فرم صورت شما مناسب است.

مدل موی کوتاه برای صورت های لاغر

انواع مدل موی کوتاه برای صورت کشیده

افراد دارای صورت دراز و کشیده باید مدل مویی را انتخاب نمایند که موجب کوتاه‌تر دیده شدن صورت بشود. تعدادی از گزینه‌های مناسب برای فرم صورت کشیده را برای شما آورده ایم:

اگر دارای صورت لاغر و کشیده هستید برای پهن‌تر نشان دادن گونه هایتان، از آرایشگرتان بخواهید که با ایجاد برش‌هایی لایه‌ای در کنار گونه‌ها و گوش هایتان در مرکز صورت شما حجم ایجاد کند.

مدل موی کوتاهی را انتخاب کنید که از قسمت گوش کمی پایین‌تر باشد و یا اینکه کمی پایین‌تر از چانه مو کوتاه شود تا حالت کشیدگی صورت شما را کم کند.

مدل مو‌های نامتقارن یا مدل موی کوتاه پیکسی که حالت کلاسیک دارد که اغلب یک قسمت از مو‌ها کوتاه‌تر از قسمت دیگر زده می‌شود، از انواع مدل مو‌های مناسب برای افراد با صورت کشیده است.

اگر صورت کشیده دارید یکی از مدل‌های کوتاه و خوشایند برای شما مو‌های حلقه حلقه و کولی شکل است که در آن مو‌ها طول‌های مختلف و لایه‌ای دارند و سطح ارتفاع مو‌ها از نقطه‌ی خط چانه دور می‌ماند.

ادمین اینستاگرام
سیگنال رایگان ارزهای دیجیتال
افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید