چگونه یک پیشانی بلند را پنهان کنیم؟

خدمات زیبایی فن باز
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

طراحی سایت
قتی با شخصی برای اولین بار ملاقات دارید ، احتمالا دوست دارید شما را به بهترین شکل ممکن ببینند. اگر پیشانی بلندی دارید و مایل به پنهان کردن آن هستید ، روش های بسیاری وجود دارد که می توانید توجه فرد را به مناطق دیگر منتقل کنید. مدل های مختلف مو ، روش های آرایش و غیره را امتحان کنید تا آن را بپوشانید و به بالا بردن اعتماد به نفس خود کمک کنید.

مدل موهای خود  را تغییر دهید1-  مدل موی چتری بهترین راه برای پنهان کردن پیشانی بلند می باشد. چتری که جلوی موها صاف باشد و هرچه به سمت پهلوها می رود بلند تر باشد. این مدل مناسب ترین و  جذابترین مدل برای پیشانی بلند است .

 

این مدل برای همه چهره ها مناسب نیست مثلا برای کسانی که بینی پهن و بزرگی دارند  این مدل باعث کوچکتر نشان دادن بینی نمی شود.مدل چتری انواع مختلفی دارد میتوانید مدل موی مناسب خود را از روی مجلات انتخاب کنید مثلا اگر صورت شما گرد است مدل موی چتری تا چتری کناره ها خودداری کنید.

 

راههایی برای کوتاه نشان دادن پیشانی

 

2- به دنبال مدل های ساده باشید.اگر میخواهید موهای خود را به سمت بالا ببرید ، موهای خود را به صورت کج جدا کنید  و آن را به حالت شل  به کناره ها ببرید. مقداری کمی از موها را به سمت بالای سر ببرید  وآنها را با یک بابلیس با حرارت کم پیچ دهید تا جلوه زیبایی برای چهره شما به وجود آورد.

 

از بردن موها از قسمت جلو به پشت سر خودداری کنید. کشیدن موها به پشت سر و استفاده از اسفنج جالب نخواهد بود.

 

کوتاه نشان دادن پیشانی

 

3- موهایتان را با مدل های لایه لایه پر حجم کنید .هر چه پیشانی بلند تر باشد چهره بسار بزرگ نشان داده می شود .موهای صاف، صاف هم چهره شمارا بلندتر نشان می دهد موهای موج دار و حجیم چهره را متعادل تر میکند.

میتوانید با استفاده از محصولات ارایشی مو و یا فر کردن موها با یک برس گرد بزرگ و سشوار به موهای خود حجم دهید.

 

مدل مو برای پیشانی بلند

 

4- موهای جلوی خود رایک طرف آن را به صورت نخ نخ مدل دهید و یک حالت نامتقارن در قسمت جلوی موها ایجاد کنید  .این باعث میشود توجه ها به سمت چشمها کشیده شود.

 

جدید ترین مدل مو برای پیشانی بلند

 

آرایش خود را صحیح انجام دهید.

1- از یک کانتور برنز در قسمت باای پیشانی استفاده کنید تا پیشانی کوتاه تر به نظر بیاید.فراموش نکنید که با یک اسفنج و یا برس مخصوص آرایش رنگ برنز را درست در قسمت روشن پیشانی محو کنید تا آرایش طبیعی به نظر بیاید.

 

کانتورینگ پیشانی بلند

 

2- آرایش چشم میتواند تاثیر گذار باشد به این شکل که از سایه چشم  و خط چشم استفاده کنید تا توجه را به سمت خود بکشاند . آرایش چشم در کل میتواند تاثیر زیادی در زیبایی شما بگذارد.

 

برای داشتن یک نگاه شگفت انگیز در شب ، با استفاده از یک سایه چشم خاکستری ، آبی ، بادمجانی یا قهوه ای روی پلک بالایی خود  استفاده کنید و از سایه خطی  گرفته تا حالت دار کار کنید. با استفاده از یک قلم مو کرکی و حرکات نرم ، سایه ای پر رنگ تر از همان رنگ را درون چین و چروک بزنید. با سایه چشم بدون رنگ ، سایه چشم خود را با سایه بدون رنگ  1 تا 2 سایه روشن تر از رنگ طبیعی پوست خود برجسته کنید. سپس با خط چشم و ریمل دلخواه آرایش چشم خود به پایان برسید.

 

کوتاه کردن پیشانی

 

3- رژ گونه استفاده کنید . یک رنگ قهوه ای روشن یا هلویی روشن را انتخاب کنید و آن را با یک برس روی گونه های خود بمالید. همچنین سعی کنید از برس را به سمت بالا ببرید  تا چهره خود را بلند کنید و اندازه پیشانی خود را کاهش دهید.

 

نکاتی برای کوتاه نشان دادن پیشانی

 

استفاده از لوازم جانبی 

1- یک کلاه زیبا استفاده کنید . گذاشتن کلاه به شما امکان می دهد مقداری از پیشانی خود را بپوشانید و سبک شخصی خود را همزمان بیان کنید.

اگر با دوستان به سمت ساحل می روید ، یک کلاه آفتابی روکش دار بگذارید. تا هم پیشانی خود را پنهان کرده و هم صورت خود را در برابر اشعه UV محافظت کنید.

 

کلاه گذاشتن برای کوتاه نشان دادن پیشانی

 

2- ابروی زیبا یکی از راههایی است است که می توانید تقریبا برای هر نوع ظاهری استفاده کنید . از یک مداد ابرو و یا پودر استفاده کنید .ابتدای ابروها کمرنگ تر از ادامه ابرو باشد تا ابروها کوتاهتر نشان داده شود. و بیشتر مداد را به سمت بیرون از ابرو بکشید.

 

از ژل ابرو شفاف استفاده کنید تا بتوانید خط ابروی خود را در جای خود نگه دارید و آنها را در تمام طول روز عالی به نظر برسد.

 

مدل ابرو برای کوتاه نشان دادن پیشانی

 

3- یک گردنبند جذاب و خیره کننده استفاده کنید. لباس خود را با یک گردنبند کوچک و یا یک جفت گوشواره شیک کامل کنید تا دیگران شما را  تحسین کنند.

 

راههای برای کوتاه نشان دادن پیشانی

 

ادمین اینستاگرام
سیگنال رایگان ارزهای دیجیتال
افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید