مراحل آرایش عروسکی

خدمات زیبایی فن باز
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

طراحی سایت

عیوب صورت را با یک کانسیلر که یک درجه از پوست روشن تر است، بپوشانید.مطابق با رنگ چهره یک کرم فونداسیون انتخاب نموده و پوست را با آن یکدست کنید.از یک پودر غیرفشرده و سبک و مات به صورت بزنید تا پوست حالت مخملی بگیرد.با یک سایه روشن، از گوشه داخلی تا گوشه خارجی چشم را یک خط بکشید.

از سایه خاکستری و قهوه ای به پلک پائین و بالای چین خوردگی پلک بالا بزنید تا چشم ها بزرگ تر دیده شوند.

 

از سایه مشکی مات برای گوشه خارجی چشم استفاده کنید و در پلک بالا با خط چشم مشکی آنرا به سمت بیرون ادامه دهید تا چشم کشیده تر دیده شود.

 

برای ایجاد حالت فانتزی و غیرواقعی در صورت، باید از رنگ سایه سفید استفاده کنید. یک برس مخصوص سایه از نوع تخت بردارید و با استفاده از آن تمام سطح پلک بالا را با سایه سفید بپوشانید و این سایه را  تا زیر پلک پائین هم ادامه دهید.

 

در نظر داشته باشید که در آرایش عروسکی، هدف کم تر نشان دادن سن است و با سفید کردن اطراف چشم، صورت شما جوان تر و بچگانه تر بنظر خواهد رسید در حالیکه استفاده از سایه های تیره عکس این اثر را دارد.

 

آرایش عروسکی , مدل آرایش عروسکی , آموزش آرایش عروسکیمدل آرایش عروسکی

 

اگر به رنگ سفید سایه علاقه ندارید و یا این رنگ به شما نمی آید میتوانید از رنگ های ديگر که نزدیک به طیف سفید هستند مانند رنگ نخودی یا صورتی و یا یاسی استفاده کنید. استفاده از سایه های اکلیلی مانعی ندارد ولی نباید اکلیل و براقی آن در حدی باشد که چشمان شما را تحت الشعاع قرار دهد.

 

با خط چشم قسمت داخلی چشم ر ا هم بکشید تا آرایش چشم گیرا تر شود. از ریمل حجم دهنده به مژه ها بزنید.

 

برای اینکه چشمان شما بزرگتر بنظر برسد و حالت صورت شما حتی بیش از گذشته فانتزی تر و جذاب تر شود باید از یک مداد چشم سفید استفاده کنید. مداد سفید نرم و روانی را برای این کار انتخاب کنید و با استفاده از آن داخل پلک پائین را کاملاً پر کنید. این کار سبب می شود که چشمان شما بزرگتر دیده شود و با رنگ سایه هم هماهنگی کاملی پیدا کند. البته اگر تمایل داشته باشید میتوانید از رنگ های دیگری که نزدیک به طیف رنگ پوست هستند برای این کار استفاده کنید.

 

به عنوان مثال به جای مداد چشم سفید از مداد کانسیلری استفاده کنید و داخل پلک پائین را با آن پر کنید. این کار به خصوص زمانیکه از سایه ای به جز سایه سفید استفاده نموده باشید نتیجه جذاب تری خواهد داشت. ولی اگر به دنبال یک آرایش فانتزی و دوستداشتنی هستید که چشمان شما را کاملاً باز و درشت و عروسکی نشان دهد بهتر است از همان محدوده رنگ سفید خارج نشوید.

 

آرایش عروسکی , مدل آرایش عروسکی , آموزش آرایش عروسکیآموزش آرایش عروسکی

 

عروسک های کلاسیک همیشه گونه های سرخ و زیبایی دارند که نشان از کودکی و معصومیت آنها دارد و اگر شما میخواهید آرایش عروسکی داشته باشید نباید این گونه های سرخ و خوشرنگ را فراموش کنید. برای این کار به کمی رژگونه پودری در رنگ هلویی که با رنگ پوست شما هماهنگی داشته باشد بهترین انتخاب است. برس مخصوص رژگونه را بردارید و با پالت رژگونه تماس دهید.

 

برس را با حرکات دورانی و تنها روی برجستگي گونه ها بمالید تا رنگ بگیرند و حالتی معصومانه، فانتزی و سالم و سرحال به صورت شما بدهند. اما برای این کار میتوانید از رژگونه های طیف صورتی هم استفاده کنید ولی در این حالت، آرایش شما چندان ملایم نخواهد شد و علاوه بر این رنگ صورتی ممکن است با هر طیف پوستی هماهنگی نداشته باشد در حالیکه برای همه رنگ های پوست، یک طیف مناسب هلویی وجود دارد.

 

آخرین و مهم ترین مرحله آرایش عروسکی، رژ زدن است. همانطور که خودتان هم می دانید بهترین رنگ برای کامل کردن آرایش عروسکی، رنگ صورتی است. یک رژ لب صورتی روشن که مات یا نیمه مان باشد تهیه کنید و لب های خویش را با آن آرایش کنید. نیازی به استفاده از برق لب نیست زیرا همانطور که گفتیم آرایش عروسکی حالت مات دارد و لب های شما هم بهتر است برّاق نباشد.

ادمین اینستاگرام
سیگنال رایگان ارزهای دیجیتال
افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید