محصولات پرپشت کننده مژه و ابرو

خدمات زیبایی فن باز
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

طراحی سایت
داشتن مژه های بلند و پرپشت و همچنین ابروهای پر و خوش فرم سبب زیباتر شدن صورت می شود. برای بسياري اشخاص پیش می آید که به علت عوامل گوناگون مثل تغییرات هورمونی و یا اسیب های ناشی از استفاده از ماده های آرایشی نا مرغوب، افزایش سن، و…حجم مژه و ابروها کاهش یافته و دچار ریزش می شوند.

این امر برای هیچ کس خوش آیند نیست برای این که کم پشت شدن ابرو و مژه در بالا نشان دادن سن و رنگ پدیده جلوه کردن صورت هم مفید است.

 

امروزه تعداد زيادي از زنان برای بلند و پرحجم تر بنظر رسیدن مژه های خویش از اقسام و انواع ریمل ها و اکستنشن های مژه موجود در بازار استفاده می کنند.

 

 

از آن جایی که این محصولات دارای مواد شیمیایی هستند، در اثر استفاده مداوم و بی اندازه ، سبب ریزش مژه و شکستگی در آنها می شود. همچنين چشم یکی از حساس ترین اعضای بدن انسان است و استفاده از این روشها امکان دارد سبب ایجاد عفونت و اسیب های چشمی شود.

 

بسياري از اشخاص هم بطور ارثی دارای مژه یا ابروهای کم پشتی هستن و اغلب تلاش دارند با لوازم آرایشی این عیب را جبران کنند. البته لوازم آرایش بطور موقت در پر نشان دادن مژه ها و ابروها مؤثر است ولی چنانچه دنبال روشی هستید که این زیبایی را دائمی کنید .

 

حال چه چیزی میتواند بهتر از این باشد که با یک بار هزینه و بدون نگرانی از اسیب ماده های زیان آور، با استفاده از تقویت کننده های مناسب مژه های بلندتر و ابروهای سالم تری داشته باشیم؟ استفاده از تقویت کننده هر شب چند ثانیه بیشتر وقت شما را نمی گیرد و چنانچه این کار را بدون وقفه انجام دهید معمولاً بعداز یک ماه تأثیر استفاده از آنرا خواهید دید.

 

البته باید توجه داشته باشید که در موردهای محدود اثر تقویت کننده های گوناگون روی آدم ها متفاوت است و امکان دارد محصولی که روی درصد بالایی از آدم ها پاسخ داده است برای شما تأثیر چندانی نداشته باشد و این بیانگر بد بودن آن محصول نیست پس نا امید نشوید و یک تقویت کننده ی ديگر را امتحان کنید.

 

مژه های بلند و پرپشت,داشتن مژه های بلند و پرپشت,محصولات پرپشت کننده مژه و ابروبهترین محصولات تقویت مژه و ابرو

 

انواع محصولات پرپشت کننده مژه و ابرو

محلول تقویت کننده:یکی از محصولاتی که نقش مهمی در تقویت مژه و ابرو دارد، محلول های تقویتی است. این محلول ها دارای ترکیباتی هستند که محرک رشد فولیکول مژه و ابرو بوده و به علت وجود ویتامین های موردنیاز رشد در ساختارشان علاوه بر تقویت ریشه مژه و ابرو، مانع از ریزش آنها می شود. محلول های تقویت کننده سبب افزایش استحکام ریشه مژه و ابرو و در نتیجه ضخامت آن می شود.

 

سرم تقویت کننده:من جمله محصولات تقویت مژه و ابرو میباشد که اخیرا استفاده از آنها بین زنان رواج زيادي یافته است. سرم های تقویتی، دارای آمینو اسیدها و ویتامین هایی هستند که استحکام و فاز رشد مژه و ابرو را در محل رویش افزایش میدهند و از ریزش آن ها نیز جلوگیری می کنند. به علاوه استفاده از این سرم ها حتی در مدت زمان طولانی باعث تغییر رنگ مژه و ابرو نمی شود.

 

 

کرم تقویت کننده:کرم تقویت کننده مو و مژه، علاوه بر قویتر کردن و ضخیم تر کردن مو و مژه، ریزش و تضعیف آنها را تا حد زيادي مهار کرده و اسیب هایی را که در طولانی مدت وارد شده، رفع می کند. این محصولات بخاطر ساختار غلیظی که در مقایسه با محلول و سرم های تقویتی دارند، قابلیت ماندگاری طولانی تری را روی پوست دارند و به همین علت مواد مغذی موردنیاز فولیکول، بهتر به وسیله پوست جذب می شود.

 

ریمل تقویت کننده:این محصول که بعنوان تقویت کننده مژه و مو کاربرد دارد، به علت کاربرد آسانی که دارد از محبوبیت زيادي بین زنان برخوردار است. اقسام گوناگون ریمل مو و مژه علاوه بر زیبایی، سبب تقویت ریشه موها و پر پشت شدنشان می شود. با استفاده از این محصول، میتوان ماده های مغذی و محرک رشد را به فولیکول مو و مژه رساند و از ریزش آنها جلوگیری کرد.

   

  مژه های بلند و پرپشت,داشتن مژه های بلند و پرپشت,محصولات پرپشت کننده مژه و ابروتقویت کننده مژه و ابرو

   

  پرپشت کردن مژه ها و ابرو با رعایت چند نکته طلایی

  بطور کلی بعضی اشخاص مژه ها و ابرو های کم پشتی دارند. داشتن مژه های پرپشت میتواند تأثير به سزایی را در زیبایی شما داشته باشد. اغلب بانوان با ارایش کردن تلاش در پر پشت و بلند نشان دادن مژه های خویش دارند. ولی در این مطلب نحوه به دست اوردن مژه هایی پرپشت را به شما اموزش خواهیم داد.

   

  کم پشت شدن مژه ها میتواند علل متفاوتی داشته باشد؛ ولی نگران نباشید، هر علتی هم که داشته باشد، میتوانید با شیوه هایی اسان مژه های تان را تقویت کنید.

   

  اولین قدم اصولی بعد از مشاهده ضعف شدید رشد مو، مژه یا ابرو، مراجعه به پزشک و انجام ازمایش است؛ زیرا امکان دارد به علت اختلال در کارکرد تیروئید یا کاهش آهن دچار این مشکل شده باشید و با استفاده داروهای موردنیاز و بهبود رژیم غذایی سرعت رشد آن ها بیشتر شود.

   

  برای پرپشت شدن مژه موقع خواب حتماً با استفاده از پنبه و ماده ای مناسب و بی ضرر ماده های آرایشی را از چشمان خود پاک کنید، توسط یک شانه کوچک روزانه مژه ها را شانه بزنید؛ آغشته کردن مژه ها به روغن زیتون ، بادام و روغن های گیاهی ديگر هم به رشد و تقویت آن ها کمک می کند.

   

  ادمین اینستاگرام
  سیگنال رایگان ارزهای دیجیتال
  افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید