کاشت ناخن پودری

خدمات زیبایی فن باز
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

طراحی سایت
کاشت ناخن با پودر جزء یکی از اصلی ترین روش های کاشت ناخن است. در این مطلب اموزش کاشت ناخن پودری را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید اطلاعات لازم را در مورد کاشت ناخن به شیوه پودری به دست آورید.

کاشت ناخن با پودر جزء یکی از اصلی ترین روش های کاشت ناخن است. در این مطلب اموزش کاشت ناخن پودری را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید اطلاعات لازم را در مورد کاشت ناخن به شیوه پودری به دست آورید.

 

مواد لازم در کاشت ناخن با پودر:

– پودر کاشت( صورتی pink یا شفاف

– clear) جا پودری یا گوده

– لیکوئید

– پمپ لیکوئید

– پرایمر( چسب بین ناخن و مواد)

– لاک مانیکور

– ضد قارچ( برای جلوگیری از عفونت های قارچی)

– قلم پودر( قلم تخت شماره 6 یا8)

– روغن( جهت سهولت در کار پولیش)

– چسب( جهت چشباندن تیپ)

– تیپ( پایه کوتاه- پایه بلند- فرنچ- طرحدار)

– پوشر یا عقب زن

– نیپر یا گوشت گیر

– کاتر سرگرد یا صاف یا هر دو- جهت کوتاه کردن تیپ

– ناخن گیر

– بافر

– برق ناخن و لاک ناخن جهت طراحی و دیزاین ناخن کاشته شده

 

مراحل کاشت ناخن به شیوه پودری

– برای کاشت ناخن پودری نخست مانیکوری ساده را روی سطح ناخن ها انجام دهید. پوست اطراف ناخن ها را به لاک مانیکور اغشته میکنیم قدری صبر میکنیم تا نرم شود آنگاه به وسیله عقب زن ، پوست را از سطح ناخن کنار می زنیم و با نیپر گوشتهای اضافه اطراف ناخن را می گیریم.

 

ناخن پودری,کاشت ناخن پودریکاشت ناخن پودری

 

– در این مرحله باید تیپ مناسب با سایز ناخن هایتان را انتخاب کنید که برای هر ۱۰ ناخن انگشت دست باید این کار را انجام دهید زیرا فرم و اندازه همه ناخن ها برابر نیست. برای چسباندنشان هم از میزان چسب مناسبی استفاده گردد. پس از اتصال، تیپ ها را توسط کاتر تا اندازه دلخواه کوتاه کنید

 

– پس از آن صدف ناخن را سوهان میزنیم تا روی آن شیارهایی ایجاد شود و بعد از آن با استفاده از سوهان دور، کوتیکول ناخن را از صدف ناخن جدا نموده و آنگاه ضد قارچ را می زنیم.

 

– بعد از خشک شدن ضد قارچ تیپ مناسب ناخن را می جسبانیم بعد از آن با کاتر تیپ را به دلخواه مشتری( سرصاف یا گرد) کوتاه نموده و روی تیپ و بخشی که خط بین ناخن هست را قدری به آرامی سوهان می کنیم تا یکدست و همسطح گردد در مرحله بعد پرایمر را می زنیم و شروع به مواد گذاشتن می کنیم.

 

ناخن پودری,کاشت ناخن پودری ناخن پودری

 

– حال زمان استفاده از پودر و لیکویید فرا رسیده است. این بار برای اتصال مواد از پرایمر استفاده می کنیم. پیش از خشک شدن پرایمر باید موادگذاری را انجام دهیم.قلم را پاک نموده و خشک می کنیم، سپس نخست آنرا درون لیکویید فرو کرده و پس از اغشته شدن قلم به لیکویید آنرا درون ظرف پودر می کنیم. از قسمت پائین ناخن کار مواد گذاری را آغاز نموده به طوریکه به اندازه یک سر سوزن از انتهای ناخن فاصله داشته باشد. مواد را روی ناخن فرم می دهیم و دقت می کنیم که کناره ها هم مواد گرفته باشد.

 

– پس از خشک شدن مواد دور ناخن ها را به کمک سوهان دستی باز کنید و قدری هم سوهان برقي بکشید.

 

ناخن پودری,کاشت ناخن پودریکاشت ناخن با پودر

 

در این مرحله از کاشت ناخن به شیوه پودری باید سوهان روی کاشت را در ۴ مرحله زیر بزنید:

سوهان دور

سوهان روی سطح ناخن ها

سوهان دستی

بافر کشی

 

ناخن پودری,کاشت ناخن پودریکاشت ناخن با پودر

 

– پوست اطراف ناخن را به روغن اغشته می کنیم که این کار علاوه بر از بین بردن گرده ها، پوست را صاف و سیقلی می کند در پایان هم می توانیم از برق ناخن یا تاپ کات( لاک خشک کن) بعنوان محافظ استفاده کنیم.

 

– روی سطح ناخن ها را برق ناخن بزنید و در صورت تمایل به کمک لاک ناخن روی سطح ناخن ها را طراحی کنید.

 

ناخن پودری,کاشت ناخن پودریآموزش کاشت ناخن پودری

ادمین اینستاگرام
سیگنال رایگان ارزهای دیجیتال
افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید