شنیون خطی

آموزش شینیون خطی به صورت گام به گام

 برای انجام شینیون خطی در منزل شما به وسایلی از جمله سنجاق، ثابت کننده حالت مانند تافت یا چسب مو، پروتز موش دهیم، کلیپس و کش مو نیاز دارید.

۱. جداسازی دسته‌های مو

برای پیاده سازی شنیون خطی بر روی مو‌های خود ابتدا می‌بایست موهایتان را از قسمت‌های بغل، جلو و پشت دسته بندی کنید. قسمت‌های بغل و جلو را با کلیپس بسته و قسمت پشت مو را نیز با کش ببندید.

۲. شیار بندی قسمت جلوی مو

ابتدا قسمت جلوی مو را به خطوط مناسب تقسیم بندی کنید. سپس برای حالت دادن و برای ثابت ماندن آن شیار‌ها از اسپری یا کرم مو استفاده کنید و در نهایت به کمک سنجاق، قسمت پایینی شیار‌های جدا شده را فیکس کنید.

۳. آرایش قسمت پشت مو

در این مرحله از آموزش شنیون خطی شما می‌توانید از پروتز مو برای زیباتر کردن کار خود استفاده کنید. پروتز مو را ابتدا بر روی قسمت پشت مو‌های خود نصب کنید. سپس مو‌های زیر پروتز را شیار بندی کرده، به طرف بالا حالت داده و با سنجاق محکم کنید.

 ۴. حالت دادن کناره مو

در این گام، کناره مو‌های خود را به صورت جداگانه به طرف پشت سر خود حالت داده و سپس با تعدادی سنجاق این قسمت‌ها را محکم کنید.

۵. فیکس کردن موی سر

در آخرین مرحله از انجام شینیون خطی می‌بایست مو‌های حالت داده را به کمک تافت یا چسب مو ثابت کنید. این کار باعث می‌شود که برای مدت طولانی تری از مو‌های شنیون شده خود لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا