رژلب برای افراد سبزه

برای داشتن یک آرایش لب زیبا و بدون نقص، بهتر است به رنگ چشم‌ها، رنگ مو و رنگ پوست در کنار هم دقت شود که بهترین نتیجه حاصل شود. البته آگاهی از آرایش پایه برای رنگ پوست گندمی و سبزه هم مهم است که در آموزش‌هایی کاربردی باید آن را فرا بگیرید و از به کار بردن روش‌های آرایشی برای افرادی با رنگ پوست روشن و سفید خودداری کنید. 

اگر رنگ پوستتان گندمی و سبزه است، بهتر است رنگ مو و همچنین رنگ لاک مناسب برای آرایش خود را بشناسید و از رنگ‌های مناسب با رنگ پوستتان استفاده کنید.

1. اگر رنگ پوست شما سبزه و گندمی با رگه‌هایی از طلایی است، بهترین رنگ رژلب برایتان، هلویی و رنگ نارنجی مرجانی است. این رنگ به پوست شما درخشش بسیار زیبایی خواهد بخشید، به خصوص اگر پوستتان کمی برنزه هم باشد.

 

2. رنگ رژلب برای پوست‌های گندمی با چشمان مشکی رنگ، انواع تناژ رنگ قرمز است. تناژ رنگ قرمز که در آن کمی قهوه‌ای هم وجود داشته باشد، بهترین است و آرایشتان را متحول خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا