رازهای ماندگاری بوی عطر

خدمات زیبایی فن باز
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

طراحی سایت
چه کسی دوست ندارد کل روز بوی خوب بدهد؟ استفاده از عطر مورد علاقه شما مطمئناً می تواند شما را خوشحال کند، اما شاید شما متوجه شده باشید که بوی بسیاری از عطرها سریع از بین می رود. این به احتمال زیاد به این دلیل است که عطر خود را به روشی صحیح استفاده نمی کنید.

چگونه بوی عطر را ماندگار کنیم؟

برای اینکه عطر شما دوام بیشتری داشته باشد شما باید اطمینان حاصل کنید که این عطر قادر است با پوستتان ارتباط برقرار کرده و تمام روز بماند. در ادامه روش های را بیاموزید تا به شما اطمینان بدهد که بوی عطرتان در سرتاسر شب یا روز قوی و خوب باقی می‌ماند.

 

1. بلافاصله بعد از حمام خود عطر بزنید:

زمان مناسب زدن عطر به ماندگاری رایحه شما در تمام طول روز کمک می کند. برای کسب بهترین نتیجه، عطر خود را درست بعد از دوش گرفتن و خشک کردن بمالید.

 

2. قبل از استفاده از مرطوب بودن پوست اطمینان حاصل کنید:

استفاده از لوسیون مرطوب کننده قبل از استفاده از عطر، باعث ماندگاری بیشتر عطر می شود.

 

3. روی پوست لخت اسپری کنید :

از زدن عطر روی پارچه و لباس خودداری کنید. عطر روی پوست بهترین بو را می دهد و طول عمر عطر را افزایش می دهد.

 

4. به نقاط نبض خود عطر بزنید:

عطر نسبت به گرما واکنش نشان می دهد و استفاده از نقاط نبض شما می تواند به انتشار رایحه در طول روز کمک کند. سعی کنید روی گردن ، قسمت داخلی آرنج ، مچ دست یا پشت زانو را عطر بزنید.

 

 

5. قبل از استفاده مقدار کمی وازلین را به نقاط نبض خود بمالید:

اگر به عطر و بوی زندگی کمی نیاز دارید ، قبل از استفاده مقدار کمی از وازلین را روی نقاط نبض خود بمالید. وازلین به عنوان یک نگهدارنده رایحه عمل می کند و به ماندگاری آن کمک می کند.

 

6. عطر را مالش ندهید:

مالیدن مچ دستان به هم ، مواد شیمیایی را تجزیه می کند و باعث می شود نت های برتر سریعتر ، تجزیه شوند. اگر نمی توانید عطر خود را اسپری کنید ، آن را به آرامی روی پوست خود بمالید.

 

7. عطر را روی موهای خود اسپری کنید و موهای خود را برس بزنید:

اگر می خواهید عطر و بوی اضافی در موهای خود داشته باشید ، می توانید آن را روی برس خود اسپری کرده و آن را روی موهای خشک اعمال کنید. عطر خود را مستقیماً بر روی موهای خود نپاشید، زیرا الکل موجود در بسیاری از عطرها باعث ایجاد آسیب می شود.

8. از لوسیون معطر و سایر محصولات استفاده کنید:

راه دیگر برای به حداکثر رساندن رایحه شما خرید لوسیون ها ، مواد شستشوی بدن و سایر محصولات دیگر است.

 

 

9. عطر را روی توپهای پنبه ای اسپری کنید و در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید تا برای لمس کردن استفاده شود:

برای تقویت رایحه ، عطر خود را بر روی چند عدد پنبه  بریزید و در حالی که خیس هستند، آنها را در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید و تمام هوا را از پلاستیک خارج کنید. آنها باید به اندازه کافی مرطوب بمانند تا بعداً در طول روز استفاده شوند.

10. عطر خود را در مکانی خنک و تاریک نگهداری کنید :

عطر می تواند در نوسان دما یا رطوبت شکسته شود. به جای اینکه عطر و ادکلن های خود را در حمام قرار دهید ، آن را در یک کشو خنک و دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگه دارید.

 

11. عطر خود را در بطری اصلی خود نگه دارید:

در حالی که این روند تا حدودی منسوخ شده است ، برخی از مردم هنوز دوست دارند عطر خود را در بطری های جداگانه و فانتزی نگهداری کنند. اگرچه ممکن است این یک ظاهر زیبا داشته باشد اما باعث می شود که هوا عطر شما را اشباع کند و همین امر می تواند ترکیب شیمیایی آن را تغییر دهد.

12. بطری عطر خود را تکان ندهید:

تکان دادن عطر همچنین می تواند هوا را به عطر تزریق کرده و طول عمر آن را کوتاه کند.

13. عطر با ماندگاری بالا بخرید:

برخی از عطرها به طور طبیعی بیشتر از بقیه ، چه بر روی پوست و چه در بطری ماندگار خواهند شد. عطر و ادکلن در غلظت های مختلف فروخته می شوند ، به این معنی که نسبت های مختلف روغن عطر به الکل وجود دارد.

 

با استفاده از این نکات می توانید بوی عطر خود را تا حد ممکن ماندگار نگه دارید. این فرآیند را با خرید عطر و ادکلن به شیوه صحیح برای نیازهای خود شروع کنید. سپس آن را به درستی نگهداری کنید و از انجام هر کاری که ممکن است باعث تجزیه عطر شود خودداری کنید.

ادمین اینستاگرام
سیگنال رایگان ارزهای دیجیتال
افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید