تزریق ژل گونه و معایب آن

خدمات زیبایی فن باز
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

طراحی سایت

نداشتن گونه یا دلیل های ذاتی و وراثتی دارد مثل:فردی حتی در جوانی گونه هایی صاف و مسطح دارد و یا گذر زمان و فرارسیدن دوران میان سالی و پیری است که برجستگي گونه های اشخاص را از بین می برد. ظاهرا همه افراد بر این امر اتفاق نظر دارند که از بین رفتن چربی گونه ها و چال افتان شدید صورت، اولین علامت پیری در صورت انسان است. شل شدن و از توان افتادن پوست آهسته آهسته به بدشکل شدن چانه و گود شدن زیر چشم و مهمان شدن چین و چروک ها در نزدیکی لب و بینی انسان منجر می شود.

 

عمل تزریق ژل و چربی در گونه( کاشت گونه صورت) شامل مراحل زیر می شود:

ارزیابی صورت و علامت گذاری:در صورت تمایل بیمار برای استفاده از تزریق ژل در گونه و یا تزریق چربی به گونه ، متخصص پوست و پرستار مجربش، شکل صورت و پیگمنت های پوست را ارزیابی می کند و ناحیه هایی از صورت را که قرار است بالا برده شوند بررسی می کند. نقاط حساس و مهم صورت بعنوان محل های مناسب تزریق نشان گذاری می شود؛ درضمن از محل های موردنظر عکس گرفته می شود.

تمیز کردن محل تزریق و بی حسی:محل های تزریق ژل و چربی با مواد آنتی باکتریال شسته می شود. درد محل تزریق یا کاشت گونه را میتوان با استفاده از خنک کردن پوست، پماد بی حسی برای بی حس کردن پوست یا تزریق موضعی داروی بی حسی کاهش داد. بیمار این تزریق ها را، باتوجه به بدون درد بودنشان، معمولاً به خوبی تحمل می کند.

تزریق:تزریق ژل و چربی هر نقطه معمولاً تنها چند ثانیه طول می کشد. بعد از تکمیل شدن فرآیند تزریق و گونه گذاری بدون جراحی، ماساژ دادن و ارزیابی نتیجه در صورت لزوم پر کننده بیشتر تزریق می شود. کل این فرآیند، بسته به ناحیه تحت درمان، حداقل ۱۵ دقیقه و حداکثر یک ساعت طول می کشد.

پاک سازی و بهبود:بعد از رضایتبخش بودن نتیجه گونه گذاری بدون جراحی، تمام نشانه ها پاک می شود. کمپرس سرد برای کاهش تورم و تسکین ناراحتی به بیمار داده می شود. هر چند امکان دارد ناحیه به مدت یک تا دو روز کمی حساس باشد، ولی معمولاً عارضه های رفع افتادگی پوست آن قدر دردناک نیست که احتیاج به استفاده از مسکن داشته باشد.

 

تزریق ژل گونه,عمل تزریق ژل در گونه,دلایل مؤثر در کاهش برجستگي گونه

مزایای برجسته کردن گونه با تزریق ژل

 

بعضی مزایای برجسته کردن گونه با تزریق ژل عبارتند از:

– اقدامی است غیرتهاجمی با دست کم زمان بستری و استراحت بنابراین شما میتوانید فورا به فعالیت های روزانه خویش مشغول شوید.

– کاهش خطوط و چین و چروک های صورت و جوان تر شدن ظاهر صورت

– پر کردن دوباره حجم از دست رفته صورت و جوان تر شدن ظاهر صورت

 

مراقبت های پس از تزریق ژل یا فیلر

– کمپرس یخ روی ناحیه درمان شده به مدت 10 تا 15 دقیقه هر یک تا دو ساعت قرار داده شده و این درمان یک تا 3 روز تا زمان از بین رفتن ادم و کبودی ادامه می یابد.

– توصیه می شود بیمار از فعالیت شدید که سبب برافروختگی صورت شود مانند استفاده از الکل، ورزش، برنزه کردن تا زمان از بین رفتن تورم جلوگیری کند.

– استامینوفن برای درد به کار می رود.

  – بالا نگه داشتن سر در شب بعد از انجام تزریق به کاهش ادم کمک می کند.

  – توصیه می شود بیمار از ماساژ محل تزریق فیلر جلوگیری کند.

  عارضه های تزریق چربی به گونه 

  تزریق چربی گر چه به علت استفاده از چربی بدن خود شخص دارای مزایایی میباشد ولی امکان دارد در محل خارج کردن چربی یعنی شکم یا ران شخص دچار درد و سوزش گردد برای این که بر اثر خارج کردن چربی امکان دارد به آن ناحیه فشار وارد شده باشد همچنين کبودی، تورم، رنگ پریدگی و ترشح مایع از محل برداشت چربی از ديگر عارضه های آن خواهد بود.

  فواید و عارضه های پیوند چربی به گونه مثل سایر روشهای درمانی باید با تحقیق انجام گیرد و به علت حساسیت پوست و جهت داشتن نتیجه مناسب در پیوند باید به وسیله پزشک معتبر و متخصص انجام گیرد .

  سن تزریق ژل به گونه 

  معمولاً تزریق ژل گونه در اشخاص با سن بالای 25 و 30 انجام می شود ولی باز محدودیت سنی ندارد و در هرسنی میتوان این تزریق را با ملاحظات انجام داد. برای تزریق در سن های خيلي بالا باید بیماری هایی چون بیماری قلبی چك شود و چنانچه شخص مشكل قلبی شدید نداشته باشد، میتوان تزریق را انجام داد.

   

  تزریق ژل گونه,عمل تزریق ژل در گونه,دلایل مؤثر در کاهش برجستگي گونه

  دوام برجسته سازی گونه با ژل

   

  هنگامی که اشخاص فکر تزریق ژل گونه را در ذهن پرورش میدهند ، مطمئنا پرسش های زيادي در این راستا ذهن آن ها را به خود مشغول می کند. ولی بطور عادی یکی از معمول ترین و رایج ترین سوالاتی که از جانب آن ها مطرح می شود، دوام این شیوه از تزریق می باشد.

  باید بدانید در این شیوه، پزشکان سعی می کنند تا از موادی سازگار با بدن استفاده نمایند تا از پیدایش هرگونه عارضه های جلوگیری به عمل آید. ولی با اینحال، این ژل های گونه چیزی حدود شش ماه الی یکسال دوام دارند و بعد از آن همه چیز به وضعیت عادی برمی گردد و اشخاص می توانند برای تزریق دوباره، به کلینیک های زیبایی مراجعه نمایند.

  ادمین اینستاگرام
  سیگنال رایگان ارزهای دیجیتال
  افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید