ارتباط میان رنگ لاک ناخن با شخصیت

خدمات زیبایی فن باز
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

طراحی سایت

لاک قرمز

 

اگر در میان همه‌ی رنگ‌هایی که برای لاک وجود دارد، طرفدار لاک قرمز هستید، به احتمال زیاد شما به زندگی شیک و لاکچری علاقه دارید و بانویی با اعتماد‌به‌نفس بسیار زیاد هستید. از مشکلات ابایی ندارید و حاضرید برای رسیدن به خواسته‌هایتان با تمامی وجود مبارزه کنید. علاقه‌ای به ماندن در منزل ندارید و هر فرصتی برای گشت‌و‌گذار و تفریح را به فال نیک می‌گیرید. از حضور در میان جمع باکی ندارید و علاقه دارید نُقل‌مجلس هر انجمنی باشید.

لاک سبز

 

انصافاً باید اعتراف کرد لاک سبز، رنگی خاص و منحصر‌به‌فرد دارد به‌ خصوص اگر لاک مات را انتخاب کرده باشید. این رنگ از روحیه‌ی رهبری و مدیریت شما حکایت دارد تا جایی که اطرافیان همیشه برای مشورت به شما مراجعه می‌کنند. انسان‌ رازداری هستید و دوستان و آشنایان، شما را به‌عنوان سنگ صبورشان قبول دارند.

سبز، رنگ طبیعت است و علاقه‌ی شما به لاک سبز از رابطه‌ی خوبی که با گیاهان و طبیعت دارید خبر می‌دهد. این رنگ آرامش و امنیت شما را عیان می‌کند. بدون شک فرد نوع‌دوستی هستید که از هر فرصتی برای کمک به دیگران بهره می‌گیرید.

لاک رنگ‌ ناخن

 

رنگ‌های کالباسی که رنگ ناخن هستند نیز جذابیت خاص و چشمگیری دارند به‌ خصوص اگر لاک مات رنگ ناخن را انتخاب کرده باشید. تجربه نشان داده است به رغم اینکه لاک‌های نئون از تمایل افراد به درخشیدن در جمع حکایت دارد، لاک‌های رنگ ناخن نمایانگر افرادی است که اهمیت زیادی به جزئیات نمی‌دهند و نمی‌خواهند در مهمانی‌ها و محل کار بیش‌از‌حد جلب نظر کنند.

بانوانی که این لاک را انتخاب می‌کنند شخصیتی غنی دارند. دنباله‌روی دیگران در انتخاب مد و لباس نیستند و همیشه سلیقه‌ی خودشان را در آرایش اعمال می‌کنند. این رنگ به مراقبت و نگهداری کمتری هم نیاز دارد به‌خصوص اگر لاک مات را انتخاب کرده باشید.

لاک مشکی

 

انتخاب رنگ مشکی برای لاک کار آسانی نیست. عموماً دختران جوان و جسور، این رنگ را برای لاک‌ انتخاب می‌کنند. لاک مشکی در کنار اینکه از جسارت و ماجراجویی خبر می‌دهد، بیانگر خلاقیت و هنرمندی فرد است.

لاک نارنجی

 

افرادی که لاک نارنجی را انتخاب می‌کنند عموماً علاقه‌های زودگذر داشته و از انجام کارهای مخاطره‌انگیز ابایی ندارند. این افراد، شخصیتی شوخ و بذله‌گو دارند و از هر فرصتی برای ماجراجویی‌های دیوانه‌وار بهره می‌گیرند.

بانوانی که لاک مات نارنجی را انتخاب می‌کنند شخصیتی اجتماعی دارند و حاضرند هر کاری بکنند تا در مهمانی‌ها همه‌ی نگاه‌ها به آن‌ها جلب شود. طرفداران لاک نارنجی اهمیت خاصی به نظر دیگران نمی‌دهند و همیشه در انتخاب آرایش و لباس از سلیقه‌ی خودشان کمک می‌گیرند.

لاک صورتی

 

لاک صورتی از عاشق‌پیشگی حکایت دارد. اگر طرفدار این لاک هستید، روحیه‌ای حساس داشته و شخصیتی مهربان و دوست‌داشتنی دارید. این طیف رنگ لاک از سخاوتمندی و دست‌و‌دلبازی خبر می‌دهد، به‌ خصوص اگر لاک مات صورتی را انتخاب کرده باشید. تجربه نشان داده است علاقه‌مندان لاک صورتی شخصیتی فخیم و بزرگوار دارند و هیچ مشکلی سد راه آن‌ها نمی‌شود.

لاک زرد

 

رنگ زرد از نشاط و شادابی حکایت دارد. اگر به لاک زرد علاقه‌مند هستید، بدون شک شما شخصیتی پرتحرک و فعال دارید و از هر فرصتی برای ورزش و تحرک بهره می‌گیرید. انتخاب این رنگ به این معناست که علاقه‌ی‌ زیادی به نشاندن لبخند روی صورت دیگران دارید و همیشه از ماجراجویی‌های جدید و ناشناخته استقبال می‌کنید.

 

 

ادمین اینستاگرام
سیگنال رایگان ارزهای دیجیتال
افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید