برجسته کردن لب ها

خدمات زیبایی فن باز
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

طراحی سایت

روش های بزرگ شدن لب ها

– هر سه روز یک بار از پوست لب تان لایه برداری کنید تا سلول‌های مرده‌ی پوست لب تان از بین رفته و لب تان نرم و صاف شود. می‌توانید از یک اسکراب لب که از عسل، شکر و وازلین تشکیل شده است برای لایه برداری استفاده کنید.

– برای اینکه لب‌هایتان نرم شود، یک چای کیسه ای را در آب داغ فرو ببرید. چای را خارج کرده و اجازه دهید حرارتش کم شود. سپس حدود ۳ دقیقه چای را بر روی لب‌های خود بگذارید. این کار در نرم کردن لب‌هایتان معجزه خواهد کرد.

 

– برای اینکه لب‌هایتان برجسته، بزرگ و یا حجیم تر بنظر بیایند بالاتر از کمان لب تان مقدار کمی سایه سفید بزنید. سپس کمی بالاتر از خط طبیعی لب تان خط لب بکشید. حواستان باشد بیش از حد، از خط طبیعی لبتان بالا نروید، اگر چنین شود، لبتان جلوه‌ی خوبی پیدا نخواهد کرد و حتی ممکن است بنظر بیاید که آرایش نکرده اید. در عوض اگر فقط مقدار کمی از خط طبیعی بالا روید، لبتان بزرگ و زیباتر بنظر خواهد آمد.

 

_ برای لایه برداری از لب تان، مقداری شکر قهوه ای و کمی آب را باهم مخلوط کنید. مخلوط را در حرکت‌های دایره وار بر روی لب تان بمالید. سپس لب‌هایتان را بشویید. آن را لیس نزنید، چرا که لبتان را خشک خواهد کرد! همچنین می‌توانید از مسواکتان هم استفاده کنید. با آب گرم کمی آنرا نرم کرده و در حرکت‌های دایره وار بر روی لبتان بکشید

 

_ آب را فراموش نکنید! همیشه یادتان باشد نوشیدن آب می‌تواند به حجیم شدن لب‌هایتان و هیدراته باقی ماندنش کمک فراوانی کند.

 

آموزش های راحت برای برجسته کردن لب ها, برجسته کردن لب ها, لب های زیبابرجسته کردن لب ها با چند روش ساده خانگی

 

_ استفاده از اسانس فلفل قرمز راه موثری در بزرگ کردن لب است. کمی از اسانس فلفل را با نرم کننده لب مخلوط کرده و بر سطح لب ها بمالید. نتیجه، راضی کننده است.

 

_ بسیاری از افراد مشهور هالیوودی ، از موم عسل برای برجسته سازی لب ها استفاده می کنند. موم زنبور عسل، ارزان است و همچنین به راحتی در دسترس است.

 

در این روش برای برجسته کردن لب ، شما فقط نیاز به یک لایه نازک از عسل و یا موم زنبور عسل دارید، موم عسل را به لب ها بمالید و اجازه دهید به مدت یک شب تا صبح روی لب ها باقی مانده و سپس آن را بشویید.

 

_  لب‌های خود را محکم به روی هم فشار داده و تا حد امکان لب هایتان را به سمت راست حرکت دهید. انجام این حرکت را ۵ ثانیه نگه دارید؛ سپس لب هایتان را به سمت چپ حرکت دهید. این حرکت را ۱۵ بار تکرار کنید.

 

در روش دیگر از همین نوع، دهانتان را ببندید و لب‌ هایتان را همانند حالت بوسه فرم دهید. لب‌ها را به ‌آرامی در جهت عقربه‌‌های ساعت ۲ بار بچرخانید، سپس همین حرکت را در جهت مخالف تکرار نمایید. این تمرین را ۱۰ بار تکرار کنید.

 

_ قالب یخ بهترین ماده برای زنده کردن سلول های مرده است. اگر یخ را بر روی لب هایتان ماساژ دهید، جریان خون در پوست لب افزایش یافته و باعث می‌شود لب‌ها قرمز به نظر برسد. لب ها را روزی یک بار با یک قالب یخ به مدت ۲ دقیقه ماساژ دهید.

 

_ یک کپسول ویتامین E را برداشته و با یک سوزن آن را سوراخ کنید و یا به هر روش دیگری کپسول را باز کرده و محتویات درون آن را روی لب‌ها و اطراف دهان بمالید. این کار را شب قبل از خواب انجام داده و بگذارید تا صبح ویتامین E بر روی لب‌هایتان بماند. صبح وقتی لب‌ها را بشویید متوجه خواهید شد که لب‌های شما به طرز جالبی برآمده و برجسته به نظر خواهند رسید.

 

آموزش های راحت برای برجسته کردن لب ها, برجسته کردن لب ها, لب های زیباروش طبیعی برجسته کردن لبها

 

تمرین‌های ورزشی مخصوص برجسته کردن لب

– لب‌های خود را محکم به هم فشار دهید. در همین حال تا آنجایی که می‌توانید آن‌ها را به سمت راست حرکت دهید. این کشش را ۵ ثانیه نگه دارید و سپس لب‌های خود را به سمت چپ حرکت دهید. این حرکت را ۱۵ بار تکرار کنید.

 

برای بزرگ کردن لب‌ های خود می‌توانید هر روز به مدت ۳ تا ۵ دقیقه با صدای بلند و به شدت سوت بزنید. قرار دادن لب‌ها در فرم و حالت سوت زدن باعث بزرگتر شدن لبها می‌شود.

 

-دهان خود را بسته نگه داشته و لب‌های خود را همانند حالت بوسه به سمت جلو بکشید. آن‌ها را به‌آرامی در جهت عقربه‌های ساعت ۲ بار بچرخانید و سپس همین حرکت را در جهت مخالف تکرار نمایید. این تمرین را ۱۰ بار تکرار نمایید.

 

لب‌های خود را بسته نگه دارید و تا آنجایی که می‌توانید لبخند زده و لب‌های خود را گسترش دهید. برای ۵ ثانیه لبخند خود را نگه دارید، سپس لب خود را جمع کرده و رو به جلو فشار دهید. تا آنجایی که ممکن است عضلات لب خود را منقبض نمایید. این تمرین را ۲۰ بار تکرار کنید.

 

ادمین اینستاگرام
سیگنال رایگان ارزهای دیجیتال
افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید