آرایش برای موهای قرمز چگونه باشد؟

خدمات زیبایی فن باز
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

طراحی سایت

آرایش موهای قرمز

خانم های مو قرمز فوق العاده زیبا هستند، ولی اکثراً با آرایش صورتشان درگیری دارند، چرا‌که موهایشان خيلي درخشان و پوستشان بسیار روشن است. چنانچه شما هم دارای موهای قرمز هستید یا تصمیم گرفته اید که موهایتان را آن رنگی کنید، این نکات را در نظر داشته باشید تا به بهترین وضعیت ممکن جلوه کنید.

از سایه چشم اکلیلی بپرهیزید

از آنجایی که موهای شما دارای رنگی درخشان یا سیر است، نباید بگذارید تا چشمانتان رقیبی برای موهای شما شود. سایه های طبیعی و مات را امتحان کنید.

 

رنگ پایه پوست را روشن نگه دارید

کسانی که بطور طبیعی موهای قرمز دارند از پوست روشنی هم بهره مند هستند که گاهی هم با کک و مک و قرمزی طبیعی همراه است. اشتباه رایجی که اکثر خانم های موقرمز مرتکب میشوند استفاده از کرم پودرهای تیره تر از رنگ پوست و همچنين پوشاندن کک و مک ها با کرم پودر است. البته همه خانم هایی که پوست خيلي روشن دارند در معرض این اشتباه قرار دارند ولی این کار در آرایش برای موقرمزها نتیجه بدتری به دنبال دارد و سبب می شود رنگ پوست و مو هماهنگی طبیعی خود را از دست بدهد.

 

آرایش برای موهای قرمز,آرایش موهای قرمز,آرایش با موهای قرمزآرایش برای موهای قرمز

 

ابروها را زیاد تیره نکنید 

یک اشتباه شایع در آرایش برای موقرمزها انتخاب رنگ نامناسب برای ابروها است. ابروهای تیره در کنار هر طیفی از موی قرمز ظاهر جالبی نخواهند داشت و غیرطبیعی بنظر خواهند رسید. افرادی که بطور طبیعی موقرمز هستند معمولاً رنگ ابروهای هماهنگی با موهای خویش دارند ولی چنانچه شما تصمیم دارید موهای خویش را قرمز رنگ کنید در صورت داشتن ابروهای تیره مشکی و قهوه ای باید برای آنها هم فکری بکنید و سراغ طیف های روشن و طلایی برای ابرو بروید.

 

چنانچه موقرمز هستید و میخواهید ابروهایتان را با آرایش پر کنید اصلاً سراغ رنگ های مشکی و قهوه ای نروید و در عوض با رنگ های طیف خاکستری گرم این کار را انجام دهید تا گرمای این رنگ با گرمای رنگ موی شما هماهنگ شود و آرایش شما طبیعی تر و زیباتر بنظر برسد.

 

روی چشمانتان کار کنید

موهای قرمز سبب خواهد گردید تا چشمان شما در مقابل خودی نشان دهند، پس در کل سایه چشم را نادیده نگیرید، ولی رنگ مناسبی انتخاب کنید و بصورت درست آن را بکار ببرید تا واقعاً چشم هایتان زیبا شوند. سایه روشن بژ یا صورتی استفاده کنید تا به چشم هایتان درخشندگی بدهید.

 

رژ گونه ی مناسبی برگزینید

اغلب مو قرمزها بجای صورتی و هلویی با سایه ها و رژ گونه های مسی خيلي خوب می شوند. رنگ مسی بدون این که با رنگ موهایتان رغابت کند صورت شما را گرم می کند.

 

آرایش برای موهای قرمز,آرایش موهای قرمز,آرایش با موهای قرمزانتخاب آرایش برای موهای قرمز

 

رژ لب قرمز بهترین آرایش برای مو قرمزها است

یک باور اشتباه در مورد آرایش برای مو قرمزها وجود دارد و آن این است که خانم های موقرمز نباید از رژ لب قرمز استفاده کنند زیرا این کار سبب می شود قرمزی موهایشان تحت الشعاع رنگ رژ لب قرار بگیرد و زیبا بنظر نرسد.

 

ولی این تصور کاملاً قدیمی و از مد افتاده است. خانم های موقرمز هم میتوانند از رژ لب قرمز استفاده کنند به شرطی که طیف قرمزی رژ لب آنها با رنگ موهایشان به اندازه کافی متفاوت باشد.

 

به عنوان مثال در این عکس رنگ موهای ایمی آدامز متمایل به نارنجی است در حالیکه رژ لب او رنگ قرمز تمشکی دارد و قرمزی لب ها زیبایی بیشتری به رنگ موهای وی داده است. البته زمانیکه از رنگ تند برای رژ لب استفاده می کنید بهتر است آرایش چشمان خویش را اندکی ملایم تر کنید تا تعادل چهره به هم نخورد.

 

آرایش برای موهای قرمز,آرایش موهای قرمز,آرایش با موهای قرمزآرایش کردن مو قرمز ها

 

آرایش برای موهای قرمز,آرایش موهای قرمز,آرایش با موهای قرمزبهترین آرایش برای مو قرمز ها

ادمین اینستاگرام
سیگنال رایگان ارزهای دیجیتال
افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید